kuchyně na míru, kuchyńské linky na míru, kuchynske linky na miru, kuchyne na miru, na miru kuchyne, na míru kuchyně, na míru kuchyńské linky, na miru kuchynske linky, kuchyńské linky, kuchyně, kuchyne, kuchynske linky, kuchyně na zakázku, kuchyńské linky, kuchyně do bytu, kuchyně do rodinných domů, kuchyně do kanceláří, sektorové kuchyně, sektorové kuchyňské linky, kuchyńské linky do bytu, kuchyńské linky do paneláku, kuchyńské linky do panelového bytu, kuchyńské linky do kanceláře, levně kuchyně, levně kuchyńské linky
 
kuchynske-linky-Praha
                 
KUCHYŇSKÉ LINKY PRAHA
Kuchyňské studio HOBR
Jugoslávských partyzánů 23
160 00 Praha 6 - Dejvice
Tel / fax: + 420 233 331 142, Mobil: + 420 602 327 422
 
KUCHYŇSKÉ LINKY

 

kuchyně z vlastní výroby - dvířka z masivu nebo fólie. Více než 1500 kombinací tvarů a barev. Kuchyně dodáváme včetně vestavných či volně stojících spotřebičů různých značek.

 

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ NA MÍRU

 

Vyrábíme a nabízíme skříně na míru ve vysoké kvalitě zpracování. Vestavěné skříně jsou ideálním interiérovým prvkem pro vyřešení bytového designu. Díky široké nabídce dekorů můžeme nabídnout vhodné kombinace odstínů a barev pro Váš interier.
Jako výrobci vestavěné skříně Vám můžeme nabídnout velké množství barevných variant a druhů materiálových vzorů. Vestavěné skříně lze zhotovit v dekoru klasických evropských dřevin, v různých odstínech, ale i v exotických vzorech a dřevin designových novinek.

 

kuchyne-Praha  kuchynske-linky-Praha